Wczytywanie

Rejestracja jest czynna pod numerami:
58 691-71-47 lub 501-155-036
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-21.00
oraz w sobotę 9.00-14.00Drodzy Pacjenci,

uprzejmie informujemy, że oba oddziały Kliniki Impladent MDC są otwarte i świadczą pełen zakres usług. Pracujemy w dalszym ciągu w odpowiednim rygorze sanitarnym, nie pobieramy dodatkowej opłaty za środki ochronne.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać rygorystyczne wymagania zapobiegania transmisji wirusa. Zmieniliśmy organizację pracy tak, aby zarówno Pacjenci jak i nasz personel byli odpowiednio zabezpieczeni:

 • pracujemy w jednorazowych fartuchach,
 • w maskach FFP3 i chirurgicznych,
 • stosujemy podwójne rękawiczki, gogle i przyłbice,
 • gabinety są dezynfekowane i wentylowane mechanicznie,
 • proces termodezynfekcji, myjni i sterylizacji jest kontrolowany komputerowo.

Wracamy do normalnego systemu pracy, ale w dalszym ciągu:

 • Rejestracja prowadzona jest telefonicznie z użyciem ankiety.
 • Prosimy na wizytę zgłaszać się punktualnie, bez osób towarzyszących (w przypadku dzieci z jednym opiekunem).
 • W razie potrzeby rtg pantomograficzne lub tomografia wykonywane są przed wizytą.
 • Z uwagi na potrzebną dezynfekcję pomieszczeń, wizyty Pacjentów są odpowiednio wydłużone.

facebook.com/ImpladentKlinikaStomatologiczna/Zespół Kliniki Impladent

Szybka rejestracja / pytanie •  

Współpracujemy z:

Impladent

Medycyna estetyczna Sopot

Medycyna estetyczna stale cieszy się bardzo dużą popularnością. Co więcej zabiegami medycyny estetycznej zainteresowane są nie tylko kobiety ale coraz częściej również mężczyźni. Z dobrodziejstw medycyny estetycznej korzysta coraz więcej osób uznając, że jest to najszybszy i najbardziej skuteczny sposób na poprawę kondycji skóry twarzy i ciała. To prawda, ponieważ wiele zabiegów (często po jednej sesji) jest w stanie przywrócić skórze blask i sprawić, że będzie ona po prostu wyglądać zdrowo.

Profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to jeden z najskuteczniejszych i najszybszych sposobów na poprawę wyglądu. Niemal każda część ciała może zostać ulepszona właśnie dzięki zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna ułatwia nam utrzymanie dobrego i zdrowego wyglądu nie tylko skóry twarzy ale również ciała.

Chcesz, by Twoja skóra wyglądała młodziej? Zależy Ci na tym by pozbyć się nieestetycznych zmian skórnych czy blizn? Szukasz skutecznych zabiegów dzięki którym twoja skóra odzyska zdrowy wygląd i naturalny blask? W naszej klinice możesz skorzystać z bogatej oferty zabiegów poprawiających urodę. Jeśli chcesz, by twoja skóra wyglądała młodziej doradzimy, które zabiegi będą odpowiednie właśnie dla Ciebie i spełniły Twoje oczekiwania.

Oto przykładowe zabiegi medycyny estetycznej przeprowadzane w naszej klinice:
– zabiegi redukujące przebarwienia
– specjalistyczne peelingi
– usuwanie drobnych niedoskonałości skóry
– zabiegi korygujące urodę z użyciem botoxu
– redukcja rozstępów
– laserowe usuwanie naczynek

To tylko niektóre z wykonywanych zabiegów w naszej klinice medycyny estetycznej. Więcej szczegółów na temat oferowanych u nas zabiegów w zakładce OFERTA zabiegów.

Nasze gabinety

Jako jedna z najbardziej znanych klinik medycyny estetycznej w Trójmieście posiadamy nasze gabinety w dogodnej dla Państwa lokalizacji. Mieszkańcy Sopotu i innych pobliskich miast mogą bez większych problemów odwiedzić naszą klinikę medycyny estetycznej. Oczywiście jesteśmy otwarci nie tylko na pacjentów przybywających z okolic Sopotu ale i całej Polski. Z przyjemnością oferujemy naszym pacjentom specjalistyczne i fachowe ale niezobowiązujące konsultacje kosmetologiczne i dermatologiczne. Chcesz umówić się na wizytę w naszej klinice? Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego lub po prostu odwiedź nas w Gdańsku – w naszej klinice.

Sprawdź też: medycyna estetyczna Gdańsk, medycyna estetyczna Gdynia

Zapraszamy do naszej Kliniki!

Formularz kontaktowy
 • Klinika Gdańsk

  ul. Kartuska 312,
  80-125 Gdańsk

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

Stomatologia Umów się na wizytę