Wczytywanie

Rejestracja jest czynna pod numerami:
58 691-71-47 lub 501-155-036
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-21.00
oraz w sobotę 9.00-14.00Drodzy Pacjenci,

uprzejmie informujemy, że oba oddziały Kliniki Impladent MDC są otwarte i świadczą pełen zakres usług. Pracujemy w dalszym ciągu w odpowiednim rygorze sanitarnym, nie pobieramy dodatkowej opłaty za środki ochronne.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać rygorystyczne wymagania zapobiegania transmisji wirusa. Zmieniliśmy organizację pracy tak, aby zarówno Pacjenci jak i nasz personel byli odpowiednio zabezpieczeni:

 • pracujemy w jednorazowych fartuchach,
 • w maskach FFP3 i chirurgicznych,
 • stosujemy podwójne rękawiczki, gogle i przyłbice,
 • gabinety są dezynfekowane i wentylowane mechanicznie,
 • proces termodezynfekcji, myjni i sterylizacji jest kontrolowany komputerowo.

Wracamy do normalnego systemu pracy, ale w dalszym ciągu:

 • Rejestracja prowadzona jest telefonicznie z użyciem ankiety.
 • Prosimy na wizytę zgłaszać się punktualnie, bez osób towarzyszących (w przypadku dzieci z jednym opiekunem).
 • W razie potrzeby rtg pantomograficzne lub tomografia wykonywane są przed wizytą.
 • Z uwagi na potrzebną dezynfekcję pomieszczeń, wizyty Pacjentów są odpowiednio wydłużone.

facebook.com/ImpladentKlinikaStomatologiczna/Zespół Kliniki Impladent

Szybka rejestracja / pytanie •  

Współpracujemy z:

Impladent

Medycyna estetyczna Gdynia

Medycyna estetyczna to wszelkie zabiegi medyczne, które mają na celu poprawę wyglądu, kondycji skóry twarzy i ciała przy zastosowaniu nieinwazyjnych lub mało inwazyjnych zabiegów kosmetycznych. W Impladent oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które mogą opóźnić oznaki starzenia i dłużej zachować świeży i naturalny wygląd, poprawić napięcie skóry, sprawić że będzie ona bardziej jędrna. Przeprowadzamy zabiegi, które poprawiają rysy twarzy, wpływają na ogólną kondycję skóry, wygładzają zmarszczki oraz korygują wszelkie niedoskonałości.

Zabiegi medycyny estetycznej

Decydując się na zabiegi medycyny estetycznej w naszej klinice możesz mieć pewność, że skorzystasz z pomocy profesjonalistów. Pracują u nas wyłącznie doświadczeni lekarze którzy mogą pochwalić się licznymi dyplomami, przebytymi szkoleniami, specjaliści, którzy znają się na obecnych trendach w medycynie estetycznej i korzystają w swojej pracy z produktów światowych firm kosmetycznych. W trosce o piękne ciało i dobre samopoczucie klientów odwiedzających naszą klinikę stworzyliśmy bogatą ofertę zabiegów medycyny estetycznej.

Wachlarz zabiegów medycyny estetycznej oferowanych w naszej klinice:

– zabiegi dotyczące redukcji przebarwień
– specjalistyczne peelingi
– usuwanie drobnych niedoskonałości
– zabiegi korygujące urodę z użyciem botoxu.

Na tym lista zabiegów, które wykonujemy w naszej Klinice medycyny estetycznej się nie kończy. Niektóre zabiegi medycyny estetycznej wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, podczas gdy inne w ogóle nie wymagają znieczulenia. Więcej szczegółów na temat przeprowadzanych zabiegów w zakładce OFERTA zabiegów.

Gabinet medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna cieszy się niesłabnącą popularnością. Mając tę świadomość stworzyliśmy gabinet medycyny estetycznej w którym przeprowadzamy wszelkiego rodzaju zabiegi dla osób, które chcą poprawić swoją urodę. Jesteśmy jedną z bardziej znanych klinik medycyny estetycznej na Pomorzu. Nasza klinika to miejsce, które zostało stworzone z myślą o wszystkich, którym zależy na poprawie urody i sprawdzonych rozwiązaniach estetycznych. Nasze usługi skierowane są do osób zamieszkujących nie tylko Gdańsk (bo tutaj mamy swoją siedzibę), ale również do innych pobliskich miast i okolic Gdynia to również lokalizacja, z której przybywają do nas klienci. Przybycie do naszej kliniki z Gdyni nie sprawi większego problemu, bowiem nasz gabinet medycyny estetycznej zlokalizowany jest w dogodnym miejscu.

Sprawdź też: medycyna estetyczna Gdańsk, medycyna estetyczna Sopot

Zapraszamy do naszej Kliniki!

Formularz kontaktowy
 • Klinika Gdańsk

  ul. Kartuska 312,
  80-125 Gdańsk

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

Stomatologia Umów się na wizytę