Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanie  •  

Współpracujemy z:

Blog

Noworoczne promocje na zabiegi medycyny estetycznej

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie zabiegami medycyny estetycznej przedłużyliśmy specjalnie dla Państwa naszą promocję.

Mamy w ofercie promocyjne ceny na zabiegi mezoterapii, mezoterapii z botoksem oraz laserowy zabieg Endolifting Fotona 3 D

MEZOTERAPIA – w czym tkwi sekret skuteczności zabiegu?
Polecana osobom w każdym wieku. To znakomity zabieg, który przedłuża młody i zdrowy wygląd skóry.
Efekty zabiegu: odmłodzenie i poprawa wyglądu skóry; wygładzenie drobnych zmarszczek; przywrócenie napięcia i elastyczności skóry; głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry; rozświetlenie skóry.

Cena normalna jedna okolica 450 PLN
Cena PROMOCYJNA jedna okolica 300 PLN

BOTOKS – to najpopularniejsza metoda redukcji zmarszczek mimicznych i jeden z najlepiej sprawdzonych zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej. Zabiegi te możemy stosować jako profilaktykę tworzenia się zmarszczek, gdy nie są one jeszcze wyraźnie widoczne. U osób dojrzałych zastosowanie toksyny botulinowej, przynosi najbardziej spektakularne efekty, ponieważ wygładza już istniejące zmarszczki.
Wskazania: zmarszczki wokół oczy (tzw. „kurze łapki”), poprzeczne na czole, w okolicy ust (tzw. „zmarszczki palacza”); leczenie bólów głowy, nadpotliwość dłoni i stóp, bruksizm.

Cena normalna jedna okolica 500 PLN
Cena PROMOCYJNA jedna okolica 350 PLN

ENDOLIFTING FOTONA 3D – hit wśród zabiegów laserowych. Z uwagi na rewelacyjne rezultaty jest to ulubiony zabieg gwiazd na całym świecie.
Wskazania: utrata elastyczności i jędrności skóry; głębokie oraz drobne zmarszczki; rozsiane plamy; profilaktyka przeciw starzeniowa.

Cena normalna 2500 PLN
Cena PROMOCYJNA 1500 PLN

Zapraszamy do naszej Kliniki !

Formularz kontaktowy
  • Klinika Gdańsk

    ul. Kartuska 312,
    80-125 Gdańsk

    (+48) 58 691-71-47
    (+48) 501-155-036

Stomatologia Umów się na wizytę