Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanie  •  

Współpracujemy z:

Personel

Lek. med. Maria-Luiza Piesiaków

Lek. med. Maria-Luiza Piesiaków

Lekarz medycyny estetycznej, Specjalista dermatolog

Jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii oraz lekarzem specjalistą dermatologii estetycznej. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny), tytuł specjalisty uzyskała odbywając szkolenie specjalizacyjne w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktywny członek wielu towarzystw dermatologicznych (m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, członek zarządu grupy SCOPOL – Skin Care in Organ Transplant Patients – Poland, International Dermoscopy Society), a także autor i współautor licznych publikacji z zakresu dermatologii i wenerologii. W swojej pracy doktorskiej zajmuje się tematem zwiększonego ryzyka występowania nowotworów złośliwych skóry u Pacjentów po przeszczepie narządów, wczesnej diagnostyce znamion oraz nowotworów skóry.

Oprócz diagnostyki i terapii dermatologicznej w dermatologii klinicznej, z ogromną pasją realizuje się zawodowo na polu dermatochirurgii i dermatologii estetycznej. Wykonuje szeroki wachlarz zabiegów mających na celu niwelowanie oznak upływającego czasu, rewitalizację i odbudowę skóry, modelujących i poprawiających owal twarzy, uzupełniających ubytki tkanki podskórnej, a także likwidujących jej nadmiar. Specjalizuje się w zakresie laseroterapii, fototerapii, mezoterapii, karboksyterapii, wypełniania tkanek kwasem hialuronowym, implantacji nici biorewitalizujących, iniekcji toksyny botulinowej, lipolizy miejscowej, peelingów lekarskich.
Kwalifikacje i doświadczenie zdobywała odbywając liczne certyfikowane szkolenia specjalistyczne w Polsce i zagranicą, systematycznie podnosi swoje umiejętności i wiedzę medyczną.

W pracy zawodowej opiera się na starannym, indywidualnym podejściu do Pacjenta, zgodnym z najbardziej aktualnymi zasadami postępowania diagnostycznego i terapeutycznego.

Zapraszamy do naszej Kliniki!

Formularz kontaktowy
  • Klinika Gdańsk

    ul. Kartuska 312,
    80-125 Gdańsk

    (+48) 58 691-71-47
    (+48) 501-155-036

Stomatologia Umów się na wizytę