Wczytywanie

Rejestracja jest czynna pod numerami:
58 691-71-47 lub 501-155-036
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-21.00
oraz w sobotę 9.00-14.00Drodzy Pacjenci,

uprzejmie informujemy, że oba oddziały Kliniki Impladent MDC są otwarte i świadczą pełen zakres usług. Pracujemy w dalszym ciągu w odpowiednim rygorze sanitarnym, nie pobieramy dodatkowej opłaty za środki ochronne.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać rygorystyczne wymagania zapobiegania transmisji wirusa. Zmieniliśmy organizację pracy tak, aby zarówno Pacjenci jak i nasz personel byli odpowiednio zabezpieczeni:

 • pracujemy w jednorazowych fartuchach,
 • w maskach FFP3 i chirurgicznych,
 • stosujemy podwójne rękawiczki, gogle i przyłbice,
 • gabinety są dezynfekowane i wentylowane mechanicznie,
 • proces termodezynfekcji, myjni i sterylizacji jest kontrolowany komputerowo.

Wracamy do normalnego systemu pracy, ale w dalszym ciągu:

 • Rejestracja prowadzona jest telefonicznie z użyciem ankiety.
 • Prosimy na wizytę zgłaszać się punktualnie, bez osób towarzyszących (w przypadku dzieci z jednym opiekunem).
 • W razie potrzeby rtg pantomograficzne lub tomografia wykonywane są przed wizytą.
 • Z uwagi na potrzebną dezynfekcję pomieszczeń, wizyty Pacjentów są odpowiednio wydłużone.

facebook.com/ImpladentKlinikaStomatologiczna/Zespół Kliniki Impladent

Szybka rejestracja / pytanie •  

Współpracujemy z:

Personel

Lek. med. Maria-Luiza Piesiaków

Lek. med. Maria-Luiza Piesiaków

Lekarz medycyny estetycznej, Specjalista dermatolog

Jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii oraz lekarzem specjalistą dermatologii estetycznej. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny), tytuł specjalisty uzyskała odbywając szkolenie specjalizacyjne w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktywny członek wielu towarzystw dermatologicznych (m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, członek zarządu grupy SCOPOL – Skin Care in Organ Transplant Patients – Poland, International Dermoscopy Society), a także autor i współautor licznych publikacji z zakresu dermatologii i wenerologii. W swojej pracy doktorskiej zajmuje się tematem zwiększonego ryzyka występowania nowotworów złośliwych skóry u Pacjentów po przeszczepie narządów, wczesnej diagnostyce znamion oraz nowotworów skóry.

Oprócz diagnostyki i terapii dermatologicznej w dermatologii klinicznej, z ogromną pasją realizuje się zawodowo na polu dermatochirurgii i dermatologii estetycznej. Wykonuje szeroki wachlarz zabiegów mających na celu niwelowanie oznak upływającego czasu, rewitalizację i odbudowę skóry, modelujących i poprawiających owal twarzy, uzupełniających ubytki tkanki podskórnej, a także likwidujących jej nadmiar. Specjalizuje się w zakresie laseroterapii, fototerapii, mezoterapii, karboksyterapii, wypełniania tkanek kwasem hialuronowym, implantacji nici biorewitalizujących, iniekcji toksyny botulinowej, lipolizy miejscowej, peelingów lekarskich.
Kwalifikacje i doświadczenie zdobywała odbywając liczne certyfikowane szkolenia specjalistyczne w Polsce i zagranicą, systematycznie podnosi swoje umiejętności i wiedzę medyczną.

W pracy zawodowej opiera się na starannym, indywidualnym podejściu do Pacjenta, zgodnym z najbardziej aktualnymi zasadami postępowania diagnostycznego i terapeutycznego.

Zapraszamy do naszej Kliniki!

Formularz kontaktowy
 • Klinika Gdańsk

  ul. Kartuska 312,
  80-125 Gdańsk

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

Stomatologia Umów się na wizytę