Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanie  •  

Współpracujemy z:

Impladent

Klinika

Kilka słów o naszej Klinice

Wieloletnie doświadczenia w dziedzinie stomatologii estetycznej, dające wiele radości i niejednokrotnie zmieniające życie naszych Pacjentów zainspirowały nas  do wprowadzenia nowych usług do oferty Impladent Medical & Dental Clinic.

Piękno twarzy, cery oraz  zębów tworzy nierozerwalną całość naszego wizerunku.

Medycyna estetyczna to dziedzina dzięki której możemy dłużej utrzymać młodość i witalność skóry oraz zniwelować jej ewentualne defekty.

Gwarancją sukcesu jest wiedza, doświadczenie i odpowiednie wyposażenie Kliniki.

Do Zespołu dołączyli doświadczeni klinicznie lekarze medycyny – specjaliści dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii.

Impladent Medical & Dental Clinic jako jedna z niewielu klinik w Polsce może zaoferować najszersze spektrum zabiegów odmładzających dzięki posiadaniu 3 laserów o różnej długości światła  Er:YAG, Nd:YAG, Dioda.

Laserów na rynku jest wiele, ale tylko nieliczne kliniki dysponują laserami klasy premium firmy Fotona Lasers, a to wpływa na efekty finalne i bezpieczeństwo zabiegów.

Oprócz zabiegów wykonywanych laserem stosowane są również terapie korygujące wygląd poprzez stosowanie wypełniaczy, nici liftingujących czy odmładzająca skórę mezoterapia oraz bogatopłytkowe osocze.

Nie szukamy kompromisów finansowych, w Klinice oferujemy jedynie najskuteczniejsze preparaty medycyny estetycznej, posiadające najlepsze wyniki testów klinicznych.
Zapraszamy na konsultację, na której lekarz dobierze najlepiej dostosowaną terapię i zaproponuje plan leczenia indywidualnie dopasowany do Państwa.
W zależności od potrzeb Pacjenta możliwe jest stosowanie terapii laserowych, preparatów odżywiających i wypełniających skórę oraz ewentualnie łączenie metod.

Zapraszamy do odwiedzenia Kliniki i zapoznania się z naszą szeroką ofertą zabiegów a na pewno znajdziecie Państwo ten idealny dla siebie.

Galeria zdjęć

Zapraszamy do naszej Kliniki!

Formularz kontaktowy
  • Klinika Gdańsk

    ul. Kartuska 312,
    80-125 Gdańsk

    (+48) 58 691-71-47
    (+48) 501-155-036

Stomatologia Umów się na wizytę